No Door Escape

- Ekim 15, 2010
No Door Escape
No Door Escape Point and click tarzı yeni oda oyunu
oyunda gerekenleri yapıp oyunu bitirmeye çalışıyoruz
Bol şanslar bol eğlenceler
Oynamak için tıklayın
Advertisement

12 yorum

avatar

karşıda mavi tablodan tahta parçası

avatar

slm ilk çekmeceden 45 2,çekmeceden 4259 yazan kağıt

avatar

çekmeceye yazdım olmadı

avatar

tahtayla kitaplığın arkasından kağır alıyoruz

avatar

tw sehpasının sol çekmecesinden tornawida alıyoruz

avatar

tw sehpasının solundaki fişi takıyoruz prize

avatar

şifre isteyen bi kutu ama şifresi yok(:

avatar

fişi taktık evet.sopayla aldığımız kağıtta kare içinde 1 en solda 9 en sonda.bız boşlukları 1'den sonra 2,3.Sonra 1'in üzerinde 4,sağa doğru 5,6.Yine 4'ün üzerinde 7 sağa doğru 8,9.
-çekmeceden 4259 yazılı kağıdı aldık.o 1.kağıttı.2.kağıtta sayıları yerleştirdikten osnra 4259=4'ün yukarısı:7,2'nin SAğındaki 3,5'in Solundaki 4. vee 9'un aşağısındaki 6.yani şifre 7346 bu çekmecenin şifresi.ordan anahtar aldık.tv dolabını açtık onunla bi kağıt daha. burda kaldımmmm kağıta 2482 rakamlarını gordum qirdim olmuyo.bakıyorum halaaa.

avatar

2482 nin 2 si bölünmüş olduğu için şifre sadece 248.bunu aklımızda tutuk.tornavida ile kitaplığın sol alt kısmına tıklayınca bı kapalı yer gelıyo trnavıdayla tıklayınca açılıo kapağı kırmızı tuşa tıklayıp tekrr kıtaplığa bakıp kıtaplığın alt kısmındakı dolap açılıor kutu çıkıyor şifremiz 248 i girince kredi kartı verdi.onunla duvardakı grı kutuya tıklayınca ışığı yanıyor ve yaklaşılıyor artık şifre lazım. bu arada kıtaplıktakı dolapta 16 rakamı cıktı 45 te ilk çekmecede çıkmıştı şifreyi nasıl olusturucam anlamdım 1645 yada 456 olmadıııı

avatar

gamze kaldığın yerden devam edeyim..
kitaplığın sağ yanındaki şekillerin renk sıralamasına göre kitap sayısını tv nin altındaki kutuya giriyoruz ve anahtar alıyoruz..
anahtar ile çekmeceyi açıp kumanda alıyoruz.. kumanda ile tv yi açıp şifre için kopyayı görüyoruz ve şifremizi girip çıkıyoruz..

avatar

mavi kitap sayısı - kırmızı kitap sayısı - turuncu kitap sayısı - yeşil kitap sayısı tvnin altındaki kutu için için gerekli şifre..
kumanda ile tv de görünen ise; 45x16xtvdeki sayı..çıkış şifresi (tvdeki sayı herkeste değişebilir belki bende 28 di..
45x16x28=20160 böyle çıktım

Lütfen diğer oyunculara yardım etmek için yorumlarınızı, çözümlerinizi ve ipuçlarınızı paylaşınız. Ayrıca yeni oyun duyurularını email aracılığıyla almak için oyun duyurularına abone olmayı unutmayın

Abone Ol
EmoticonEmoticon

Bu sitedeki bütün oyunların her hakkı oyunları geliştiren oyun sahiplerine aittir. Copyright © Oda Oyunları 24.
 

Start typing and press Enter to search