-->

Xmas Escape

- Aralık 29, 2006

Oyunda gerekenleri yaparak odadan çıkmaya çalışıyoruz


Oynamak için tıklayın
Advertisement

9 yorum

avatar

merall...teşekkürler uyarı için..ilk kez yüklediğimden o hatayı farkedemedim...sağol

avatar

rica ederim sorun değil. önemli olan sorunsuz oyun oynamak değilmi.. bende çok hata yaptım zamanla alışıyor insan... başladım oynuyorum bakalım:)

avatar

ışıkların kablolarını bağladım ışıklar yandı. bütün çekmeceleri tıkladım allah razı olsun içine hiçbir şey koymamışlar. bir tek halıyı tıklayınca kenarı kalkıyor o kadar.

avatar
Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından kaldırıldı.
avatar

valla lambaları yaktım sadece bir de long ve short yazısından başka bişey bulamadım ne biçim oyun yüklemişim be:) neyse ilklerde olur... arkadaşlarım hoşgörsün..:)

avatar

ya bu ışıklar bence bi şirfe yaa dikkat ettiyseniz long yeşille yazılmış shortta morla ama sarı rengi çözemedim mors alfabesimi acaba?

avatar

merhaba arkadaşlar. başka bir siteden bu oyunu oynamıştım. uzun ve kısa mors alfabesini anlatmak için kullanılmış. eğer her oyunda şifre değişmiyorsa yeşil uzun mor kısa diyordu galiba ışıklara bakarak takip ediyoruz. mors alfabesine baktığımızda ışıklar bize L2R4R3L6 şifresini veriyor. dolapta L left yani sol R right yani sağı temsil ediyor. sırayla açtığımızda son çekmecede anahtar veriyor. çok karışık anlattım farkındayım. kusura bakmayın.ışıkların mors alfabesiyle ilgisini başka birisi bulmuştu. ben ondan öncekileri ve sonrasını buldum.

avatar

byavuz tesekkürler arkadasim :)

avatar

BAŞKA İŞİM YOK MORS ALBESENİMİ ÖGRENECEM

Lütfen diğer oyunculara yardım etmek için yorumlarınızı, çözümlerinizi ve ipuçlarınızı paylaşınız. Ayrıca yeni oyun duyurularını email aracılığıyla almak için oyun duyurularına abone olmayı unutmayın

Abone Ol
EmoticonEmoticon

Bu sitedeki bütün oyunların her hakkı oyunları geliştiren oyun sahiplerine aittir. Copyright © Oda Oyunları 24.
 

Start typing and press Enter to search